Jak zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi? strona 1 z 5

Dziś pokażę ci jak w prosty sposób zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi. Przy ich pomocy przymocujesz do lodówki ulubione zdjęcia, rysunki wykonane przez twoje dzieci czy liściki z informacjami przeznaczonymi dla domowników. I nie będzie potem kłopotu z odklejeniem ich, jak wtedy, gdy przyklejałaś je taśmą. Jeśli masz dzieci, koniecznie zaproś je do wspólnej pracy, na pewno z chęcią ci pomogą.
Jak zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi?
Rzeczy, których potrzebujesz:
arkusz magnetyczny (mogą to być też jak tutaj niepotrzebne reklamy magnetyczne), taśma washi, biały papier samoprzylepny, nożyczki
Udostępnij na FB
1
Przygotuj wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria.
2
Jeśli wykorzystujesz niepotrzebne reklamy magnetyczne, musisz zakleić obrazki i napisy znajdujące się na zewnętrznej stronie arkusza. W tym wypadku najprawdopodobniej będzie trzeba nakleić kilka warstw białego papieru samoprzylepnego.
3
Przyklej wybrane taśmy washi na arkuszu obklejonym białym papierem. Następnie porozcinaj je. Jedną końcówkę każdego magnesu możesz przyciąć w trójkąt.
4
Teraz wystarczy tylko przymocować za pomocą tych magnesów listę zakupów, zdjęcie z wakacji czy obrazek namalowany przez dziecko.
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub