Jak odzyskać skasowane smsy? strona 1 z 5

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas jest użytkownikiem telefonu komórkowego. Ci, którzy użytkują go „intensywnie” muszą na bieżąco usuwać wiadomości sms, aby zapobiec zapełnieniu się skrzynki odbiorczej. Jednak często zdarza się tak, że usuwamy w pośpiechu ważne wiadomości. Czujemy się załamani, ale.. jeszcze nie wszystko przepadło! Sms-y można wykasować z telefonu kilkoma kliknięciami, jednak tylko pozornie. Większość urządzeń usuwa z pamięci dane tylko połowicznie i, dysponując odpowiednimi narzędziami, bez większego nakładu pracy można je odczytać.Istnieje kilka prostych sposobów na odzyskanie skasowanych wiadomości sms. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat- przeczytaj artykuł.
Jak odzyskać skasowane smsy?
Udostępnij na FB
Wskazówki
  • Unikaj masowego usuwania sms. Wybieraj ręcznie wiadomości, które chcesz usunąć.
1
parabens device seizure
Pierwszym sposobem na odzyskanie utraconych wiadomości sms jest instalacja programu Paraben Device Seizure (wersja trial). Jest on również dostępny w pełnej wersji na stronie www.paraben.com. Kosztuje ok. 4400 zł. Po zainstalowaniu programu należy podłączyć telefon do komputera. Wtedy program tworzy obraz telefonu. Dzięki temu można odzyskać nie tylko skasowane wiadomości sms, ale także utracone kontakty czy zdjęcia. Jedynym minusem programu jest to, że niestety nie współpracuje on ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych.
2
o&o unerase
Drugim programem służącym do odzyskiwania plików komórkowych jest O&O UnErase (wersja trial) lub jako pełna wersja na stronie www.oo-software.com (kosztuje około 120zł). Nie jest on skomplikowany w obsłudze. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić program, a resztę zrobi za nas program.
3
pc inspector file recovery
Jeśli nie posiadamy pieniędzy na zakup licencji programu to możemy skorzystać z bezpłatnego programu PC Inspector File Recovery. Dzięki niemu możemy odzyskać nie tylko wiadomości sms, ale także skasowane przez przypadek zdjęcia lub pliki wideo. Program jest również łatwy w obsłudze- dane można odzyskać bez żadnej wiedzy informatycznej, to program pokieruje naszymi działaniami i dostarczy nam cennych wskazówek.
4
przekładanie karty sim
Niektóre wiadomości zapisują się na karcie SIM (jeśli jest zaznaczona taka opcja w telefonie). Więc jeśli usuniemy takie wiadomości ze skrzynki odbiorczej, to jednak wciąż będą one zapisane na karcie SIM. Wystarczy przełożyć naszą kartę do innego telefonu, następnie wejść w opcję Skrzynka odbiorcza, a następnie Wiadomości SIM. Wtedy bez problemu odczytamy nasze wiadomości, które pozornie zostały utracone.
Wskazówki
  • Unikaj masowego usuwania sms. Wybieraj ręcznie wiadomości, które chcesz usunąć.
  • Komentarze Tipy.pl (10)

Nie będzie widoczny na stronie
 
AdamSk - 2016-04-15
Te programy to w większości ściema, wersja demo pokazuje miniaturki które są potem nie do odzyskania a kasa idzie w pizdu, brat taki kupił i skończyło się i tak w wysłaniem telefonu do firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych w Toruniu
michal0909 - 2015-08-13
da sie odzyskac skasowane sms i mozna miec zaległe


witam najproszczym sposobem a zarówna skomplikowanym jest wykradniecie hasła bo złamac sie nie da !!!!!
zakładamy strone up/fb opłacamy na miesiac - piszemy własnego keyllogera lub kupujemy //
instalijemy wysyłamy w wiadomosci fb,mail, lub jak mamy kontakt z dana osoba
osoba po odebraniu tego linku nie wie ze 4 sekundy wystarczyło i zainstalował sie program , który wysyła dane z jego komputera na podany przez nas mail ..

ale ty tylko działa ma komputerach jesli chodzi o telefony to jest bardziej skomplikowane
gdyz;
niepraca tylko cena mamy dzis nowosci jak szpiegi telefoniczne które nam oferuja
sms zapis przychodzacych wychodzących mms, rozmowy, lokalizacja z dokładnoscia metra, zmaiana sim, strony www, viber, podsłuch otoczenia, wideo otoczenia. wiele innych rewelacja te programy so wogóle nie wykrywalne

jezeli sa pytania proponuje pisac pomoc.haslo850707@wp.pl lubpoprostu sms 511425621
odpowiem na kazde pytanie lub podejmie takie zlecenia pozdrawiam
mtd - 2015-03-10
takich programów do odzyskiwania danych czy to z komputera czy to z telefonu jest wiele, należy ich szukać przede wszystkim na portalach takich jak np., dobre programy ,PC i wiele, wiele innych wpisując program do odzyskiwania.
Black - 2014-10-27
Wszystko można odzyskać ale trzeba mieć wiedze i doświadczenie a tego się nie kupi , a ten program to lipa
picek - 2014-09-25
Trzeba debila, żeby kupił taki program za 4400 zł.
jakoty - 2014-06-26
Te a jak podłączyć telefon do PC/komputera gdy nie ma usb, Bluetooth czy podczerwieni ani żadnego złącza tylko zasilanie?
lol - 2014-06-26
a co z mailami z fona ?? da się odzyskać
Asia - 2013-08-27
ciekawe ciekawe... a czy jeśli wiadomości sa zapisywane na sim to na tym samym telefonie tez można sprawdzić?
Jak ktoś sprawdzi ktorys ze sposobów niech pisze czy działa.
Anko77 - 2013-08-13
Bardzo interesujący artykuł :)
gosia - 2013-02-20
czy w tej 4 opcji potrzebny jest jakiś program?
Ilość pieniędzy, jaką wydajemy na żywność, jest ogromna. Główną część domowego budżetu stanowi jedzenie i picie, jednak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub