Jak zrobić halloweenowe torebki na słodycze?

Tradycją prawdziwego Halloween jest gra zwana „cukierek, albo psikus”. Możesz o niej poczytać np. w tym artykule „Jak się bawić w cukierek albo psikus?” Decydując się na halloweenowe chodzenie po domach, warto wyposażyć się w coś, w czym będzie można gromadzić otrzymane skarby. Doskonałym rozwiązaniem jest papierowa torba na słodycze. Jak zrobić taką torbę dowiesz się poniżej.
Jak zrobić halloweenowe torebki na słodycze?
Rzeczy, których potrzebujesz:
papierowe torebki śniadaniowe, cyrkiel, żółty papier, klej w sztyfcie, czarna wstążka, nożyczki z pofalowanym ostrzem (opcjonalnie)
1
Górne rogi torebki zagnij pod kątem 30 stopni, tworząc coś na kształt dachu. Zawiń górę torby tworząc klapę o szerokości około 4cm. Jeśli chcesz, napisz na torebce jakiś napis.
2
Cyrklem narysuj na żółtym papierze koło o średnicy około 4,5cm. Wytnij je i naklej w górnym prawym rogu torebki. Będzie to księżyc.
3
Zrób w księżycu dwie małe dziurki (jedną na górze, a drugą na dole). Przez każdą z nich przewlecz kawałek czarnej materiałowej tasiemki. Zawiąż ją na supełek zostawiając oba końce nieobcięte – będą to skrzydła nietoperza.
4
Dla lepszego efektu przytnij końce tasiemki nożyczkami z pofalowanym ostrzem.
Udostępnij na FB
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub