Darmowe gry wielkanocne strona 1 z 3

Jeśli nie masz pomysłu jak efektywnie wykorzystać (zmarnować) czas w pracy polecamy gry online - a z racji, że Wielkanoc już niebawem, wszystkie zaprezentowane tutaj gierki są o tematyce wielkanocnej. Życzymy miłego dnia.
Rzeczy, których potrzebujesz:
Internet
1
Malowane jaja. Gra logiczna. Pisanki należy pokolorować według zadanego wzoru. Wraz z poziomem wzrasta ilość kolorów do zapamiętania. Im szybciej pokolorujemy tym więcej punktów otrzymamy. Gra wymaga wcześniejszego zarejestrowania/zalogowania się w serwisie. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
2
Jajka. Gra polega na łapaniu pisanek. Najpierw należy zrzucić jakieś zwierzę (misia, kurczaka, zająca) na dźwignię z takiej wysokości, aby jajko doleciało na pagórek, na którym znajduje się króliczek z koszyczkiem. Królikiem należy tak manewrować (za pomocą myszki), aby złapać pisankę. (link do gry na samym dole, pod artykułem)Jajka
3
Wielkanocne jaja - gierka flashowa. Jajka należy układać kolorami. Jeśli jest ich co najmniej 4 w rzędzie to znikają, dzięki czemu zdobywamy punkty. Możemy zmienić położenie wyłącznie sąsiadujących ze sobą pisanek. (link do gry na samym dole, pod artykułem)Wielkanocne jaja
4
EGGS of Destruction - W tej grze wcielamy się w kurę (prawdopodobnie kwokę). Gra polega na trafieniu jajem w przeciwnika. Można ustalić kierunek lotu oraz siłę rzutu. Istnieje możliwość gry samemu (z komputerem) lub z kolegą / koleżanką. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
EGGS of Destruction
Udostępnij na FB
5
The Great Easter Egg Hunt
The Great Easter Egg Hunt. Należy odzyskać skradzione pisanki. Przy okazji zbieramy co się da. Należy uważać na dziury w podłodze. W tej grze poruszamy się strzałkami. Rzucamy jajami używając spacji. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
6
Kurczak i jajka
Kurczak i jajka . Zadanie nasze polega na łapaniu jajek, które kurczak zrzuca z grzędy. Nie można dopuścić aby jajka spadły na ziemię i się rozbiły. Szybkość spadania jajek wzrasta z każdym kolejnym poziomem. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
7
Steal Eggs
Steal Eggs. Gra polega na poruszaniu się wężem i zjadaniu jajek. Należy zjadać wyłącznie czerwone jajka. Zjedzenie czerwonego jajka powoduje, że wąż rośnie. Jeśli zjemy jajko zielone, nasz wąż się skróci - jego długość skraca się również jeśli uderzymy wężem o ścianę. Zjedzenie czarnego jajka powoduje, że na chwilę tracimy kontrolę nad sterowaniem wężem, co zazwyczaj kończy się uderzeniem w ścianę lub zjedzeniem jajka zielonego. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
8
Jaja farmera
Jaja farmera. Należy uchronić spadające jaja od rozbicia się o ziemię. Używamy myszy do poruszania trampoliną. Jeśli procent uratowanych jaj spadnie do 70 wówczas przegrywamy. Wraz ze wzrostem poziomu, rośnie ilość spadających jaj. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
9
Jajkowy terminator
Jajkowy terminator. Gra podobna do Mario Bross. Tutaj poruszamy się zajączkiem wielkanocnym. Zbieramy wszystko co nie wygląda zbytnio podejrzanie. Spotykamy na swojej drodze wiele przeszkód jak: pisanki, kurczaki, kury mutanty. Aby zadać wrogowi śmiertelny cios należy na niego naskoczyć. Wszystko w utrzymane w klimacie wielkanocnym. Gra dość ciekawa (w porównaniu do poprzednich), nawet wciągająca, szybko można przy jej pomocy zagospodarować czas. (link do gry na samym dole, pod artykułem)
10
Jajka dinozaura
Jajka dinozaura. Gierka podobna do gry nr 3. Gramy tutaj na czas albo tak długo, aż nie mamy już możliwości ruchu (opcja do wyboru). Aby jajka zniknęły należy ustawić co najmniej 3 jajka (w pionie lub poziomie). (link do gry na samym dole, pod artykułem)
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub