Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? strona 1 z 7

Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia, poświęcamy na niego 1/3 naszego czasu. Każdy z nas ma inne preferencje dotyczące spania. Zazwyczaj mamy jedną ulubioną pozycję, w której zawsze zasypiamy. Okazuje się, że pozycja ta może dużo powiedzieć o naszym charakterze. Co konkretnie? Zapraszam do lektury.
Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz?
Udostępnij na FB
1
Pozycja płodowa

Pozycja płodowa


Osoby, które zasypiają w skulonej pozycji, zwanej pozycją płodową zazwyczaj z zewnątrz sprawiają wrażenie twardych, ale w środku są bardzo wrażliwe. Na początku znajomości mogą być nieśmiałe, ale szybko potrafią się przełamać. Pozycja płodowa to najbardziej popularna pozycja snu. Wybiera ją aż 41% osób.

2
Pozycja kłody

Pozycja kłody


Zasypianie na boku z dwiema rękami umieszczonymi wzdłuż ciała nosi nazwę pozycji kłody. Osoby śpiące w tej pozycji są wyluzowane, towarzyskie i lubią być częścią jakiejś społeczności. Są ufne wobec nieznajomych. Mogą być również łatwowierne.

3
Pozycja tęskniąca

Pozycja tęskniąca


Osoby zasypiające na boku z rękami wyciągniętymi do przodu zazwyczaj są bardzo otwarte, ale mogą również być podejrzliwe i cyniczne. Wolno podejmują decyzje, ale gdy już to zrobią, nie mają w zwyczaju zmieniać zdania.

4
Pozycja żołnierska

Pozycja żołnierska


Spanie na plecach z rękami po bokach, przypominające leżącą wersję pozycji „na baczność” oznacza, że dana osoba jest zazwyczaj cicha i zdystansowana. Nie lubi robić zamieszania. Sobie i innym stawia wysokie wymagania.

5
Pozycja swobodna

Pozycja swobodna


Zasypianie na brzuchu z rękoma obejmującymi poduszkę, a głową obróconą na bok oznacza zazwyczaj osoby towarzyskie i aroganckie. Często zdarza się jednak, że w głębi ducha są one nerwowe i mało odporne na czynniki zewnętrzne. Nie lubią krytyki i ekstremalnych sytuacji.

6
Pozycja rozgwiazdy

Pozycja rozgwiazdy


Pozycja odwrotna do poprzedniej – osoba leży na plecach i obiema rękoma obejmuje poduszkę. Osoby zasypiające w takiej pozycji są dobrymi przyjaciółmi, ponieważ zawsze są gotowe wysłuchać innych i zaoferować pomoc, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Zazwyczaj nie lubią być w centrum uwagi.

Przeczytaj teraz: Jak żyć dłużej?
  • Komentarze Tipy.pl (11)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Aves81 - 2015-08-10
"Osoby, które zasypiają w skulonej pozycji, zwanej pozycją płodową są zazwyczaj z zewnątrz sprawiają wrażenie twardych, ale w środku są bardzo wrażliwe." - Interia nie ma dziennikarzy tylko gimbusów nie znających polszczyzny... Niech mi ktoś to zdanie przetłumaczy na polski....
Dave - 2015-08-10
Ale gowno nie da sie nic normalnie przeczytac bo wszedzie tylko reklamy i reklamy, 4 reklamy na stronie to lekka przesada, zebyscie sie czasem nie nachapali za duzo, wiecej tu nie wejde.
ajka - 2015-08-10
boże co za bzdury
Janusz - 2015-08-10
Co za brednie
alabama - 2015-08-07
Najlepszą pozycją jest pozycja (roz)płodowa.
andi - 2015-08-07
Mają rację - ja mam pozycję tęskniącą i taki jestem
Pan Iksinski - 2015-08-07
gorzej jak kobieta zasypia w pozycji po bożemu...
Duriel - 2015-08-07
A co jeśli śpię w nogach???
Buu Jaaa - 2015-06-05
A co jeśli się w każdej pozycji?? :D
brak - 2015-06-01
Wszystko się zgadza :D
pati - 2015-05-01
super ja mam pozycje płodowąi rzeczywiscie pisza tu racje w srodku jestem wrazliwa ale na zewnatrz prubuje pokazac twarda ;)
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub