Jak zrobić prezent na Walentynki „kółko i krzyżyk”? strona 1 z 5

Szukasz niebanalnego, a jednocześnie niedrogiego prezentu na Walentynki? Podaruj swojej drugiej połówce grę dla dwojga – walentynkowe kółko i krzyżyk. Umili wam niejeden romantyczny wieczór, a nagrodą za wygraną będzie wszystko, na co tylko pozwala wam wyobraźnia.
Jak zrobić prezent na Walentynki „kółko i krzyżyk”?
Rzeczy, których potrzebujesz:
płócienny woreczek lub materiał do jego uszycia, cienka deseczka o rozmiarach 15x30 cm, ostre nożyczki, 9 małych płaskich kamyczków, korektor lub biała farba i cienki pędzelek, czarny marker permanentny
Udostępnij na FB
1
kółko i krzyżyk - krok 1
Z kawałka płótna uszyj woreczek nieco większy, niż rozmiary deseczki. Jeśli chcesz, podpisz go na środku czarnym markerem. Zanim to zrobisz włóż do środka kawałek tekturki, w przeciwnym razie marker może przebić na drugą stronę.
2
kółko i krzyżyk - krok 2
Na krótszej krawędzi deseczki odmierz po 5 cm, na dłuższej zaznacz punkty co 10 cm. Połącz je liniami tworząc siatkę. Do jej narysowania użyj białej farby lub korektora.
3
kółko i krzyżyk - krok 3
Przygotuj 9 małych, płaskich kamyków. Żaden z nich nie powinien być większy, niż kratka siatki zrobionej w kroku poprzednim. Korektorem narysuj na połowie kamyków serduszka, a na drugiej połowie krzyżyki.
4
kółko i krzyżyk - krok 4
Całość spakuj do przygotowanego w kroku 1. woreczka. Prezent walentynkowy gotowy.
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Ilość pieniędzy, jaką wydajemy na żywność, jest ogromna. Główną część domowego budżetu stanowi jedzenie i picie, jednak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub