Jak zrobić farbę tablicową? strona 1 z 4

Marzysz o ciekawej aranżacji kuchni lub pokoju dziecka i pomalowaniu jej farbą tablicową. Farba tablicowa jest dość droga. Ale mamy dla ciebie przepis. Ten przepis na własną farbę tablicową jest niezwykle prosty i składa się tylko z dwóch składników. Na co czekasz?
Jak zrobić farbę tablicową?
Rzeczy, których potrzebujesz:
zaprawa do płytek, dowolny rodzaj farby, wałek lub pędzel
Udostępnij na FB
1
Farba fablicowa
By otrzymać farbę tablicową wystarczy zamieszać szklankę farby i dwie łyżki zaprawy do płytek. To wszystko! Zamieszaj dobrze, tak by nie było grudek.
2
Nakładanie farby tablicowej
Nakładaj farbę na ścianę pędzlem lub wałkiem. Do zrobienia farby można wykorzystać każdy rodzaj farby. Farba tablicowa nie koniecznie musi być czarna, można zmieszać dowolny kolor z zaprawą. Jak dużą powierzchnię pomalujesz, wszystko zależy od ciebie i twojej wyobraźni. Twoje młodsze, może nawet i starsze dzieci oszaleją z radości.
3
farba tablicowa pomysły
Jak dużą powierzchnię pomalujesz, wszystko zależy od ciebie i twojej wyobraźni. Twoje młodsze, może nawet i starsze dzieci oszaleją z radości. Piszcie listę zakupów, a nawet miłosne liściki.
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
magda - 2017-04-06
Niestety wypróbowałam, zwykłą farbę akrylową i zaprawę do płytek - u mnie powstała szara jakby pokryta piachem ściana :(
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub