Domowe paski oczyszczające pory strona 1 z 4

Zatkane pory to zmora wielu z nas. Jeżeli chcesz poradzić sobie z tym uciążliwym problemem, jednak cenisz sobie naturalne produkty mamy dla ciebie rozwiązanie. Wypróbuj domowe paski oczyszczające zatkane pory, które idealnie oczyszczą twoją skórę, bez udziału substancji chemicznych.
Domowe paski oczyszczające pory
Udostępnij na FB
1
Domowe paski oczyszczające pory krok 1
Wszystko czego potrzebujesz to białko jajka i papierowy ręcznik kuchenny. W zastępstwie ręcznika możesz użyć chusteczek higienicznych lub papieru toaletowego, jednak nie mają one tak trwałej struktury jak ręczniki kuchenne, dlatego nie dają tak dobrych efektów.
2
Domowe paski oczyszczające pory krok 2
Zacznij od rozbicia jajka i oddzielenia żółtka od białka. Pamiętaj jednak o wcześniejszym sparzeniu skorupki gorącą wodą, aby zabić bakterie które na niej się znajdują. Rozbij delikatnie białko i umieść w nim wąski pasek ucięty z ręcznika papierowego.
3
Domowe paski oczyszczające pory krok 3
Pozostaw ręcznik na kilka minut w białku, aby dokładnie nasiąknął białkiem. Następnie pozbądź się nadmiaru białka z ręcznika i przyłóż go na oczyszczoną skórę. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia, a następnie zerwij jak zwykły plaster.
Przeczytaj teraz: Jak usunąć wągry?
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
jamkowalski - 2016-08-28
Ja jestem jakiś inny bo na wągry dosłownie nic nie pomagało, zawsze wyskakiwały nowe. Na szczęscie do czasu kiedy znalazłem ten poradnik :)
antywagry.wordpress.com
Od czasu kiedy zastosowałem się do tej porady nic nowego nie wyskakuje :)
Poparzenie słoneczne jest zmorą letnich dni, uniemożliwia nam opalanie i zmusza nas do okrywania się ciuchami. Jednak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub