Tutaj jesteś: Sztuka i Rozrywka > Muzyka

Muzyka

Porady (10)
Zmień widok
studio muzyczne
4.7260/5
Jak zrobić studio nagraniowe w domu?
redaktor: wrobel, specjalista Tipy.pl
Każdy amator – muzyk marzy o własnym studiu muzycznym. Nic w tym dziwnego, własne studio nagraniowe daje poczucie spełnienia i rozwoju. To coś jak azyl, gdzie można tworzyć i nagrywać swoją...  czytaj więcej »
Medeah, Artrosis
4.2000/5
Jak zostać piosenkarką?
redaktor: stylish, specjalista Tipy.pl
O śpiewaniu na scenie, wydawaniu płyt i rozwijaniu wokalnej kariery marzy wiele osób. Jednak, aby zostać uznaną wokalistką trzeba nie lada wysiłku, ciężkiej pracy i pewności siebie. O...  czytaj więcej »
Koncert
5.0000/5
Jak napisać relację z koncertu?
redaktor: stylish, specjalista Tipy.pl
Pisma muzyczne, portale internetowe czy serwisy społecznościowe dają możliwość zamieszczania relacji z koncertów znanych i tych undergroundowych, początkujących artystów. Fani danego...  czytaj więcej »
Kije deszczowe
/5
Jak zrobić deszczowy kij?
redaktor: arimor, specjalista Tipy.pl
Na pewno niejednokrotnie widziałeś muzyków, którzy wzbogacają graną piosenkę o niezwykły szum przy pomocy deszczowego kija. Prawdziwe instrumenty są bardzo kosztowne, jednakże w przypadku...  czytaj więcej »
koncert
5.0000/5
Jak zagrać koncert?
redaktor: stylish, specjalista Tipy.pl
Twój zespół istnieje już od jakiegoś czasu? Regularnie grasz próby, ale chciałbyś dotrzeć do szerszej publiczności i zagrać koncert z prawdziwego zdarzenia w muzycznym klubie a nie w...  czytaj więcej »
muzyk
3.5000/5
Jak zostać muzykiem sesyjnym?
redaktor: stylish, specjalista Tipy.pl
Muzyk sesyjny nie jest członkiem zespołu, ale zasila skład koncertowy zespołu. Może również brać udział w sesji nagraniowej. Muzyk sesyjny może mieć płacone za pracę w studiu i za zagrane...  czytaj więcej »
podłącznie gitary do komputera
2.7500/5
Jak podłączyć gitarę do komputera?
redaktor: Rivoli, specjalista Tipy.pl

Poniżej przedstawiam prosty przewodnik o podłączaniu gitary do komputera. Pamiętaj jednak, że samo podłączenie gitary do komputera nie wystarczy. Musisz jeszcze pobrać odpowiedni...  czytaj więcej »

muzyka
/5
Jak wybrać płytę CD dla sympatii?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
Jest bardzo wiele rodzajów muzycznych. Nie każdy jednak lubi słuchać tego samego. Wiele zależy od charakteru osoby. Głowisz się jakiego rodzaju muzyki słucha Twoja sympatia, bo chcesz jej...  czytaj więcej »
muzykoterapia
5.0000/5
Jak wykorzystać muzykę do celów leczniczych?
redaktor: marcelak, specjalista Tipy.pl
Od wieków ludzie znają kojącą moc muzyki. Już w starożytności wykorzystywali ją zarówno do pobudzania (na przykład w wojsku) jak i do relaksacji i odpoczynku. Jednakże muzykoterapia, która...  czytaj więcej »
Słuchawki
5.0000/5
Jak znaleźć muzykę z radia?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
Często zdarza nam się, że usłyszymy gdzieś piosenkę, która nam się spodoba i nucimy ją pod nosem przez cały dzień, lecz nie możemy jej nigdzie znaleźć. Czujemy się przez to sfrustrowani....  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub