Tutaj jesteś: Zdrowie > Choroby i Leczenie

Choroby i Leczenie

Porady (2454)
Zmień widok
/5
Co jeść, aby chronić się przed atakiem serca?
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Choroba wieńcowa jest bardzo częstym schorzeniem, zwłaszcza u tych, którzy stosują standardową dietę pełną uwodornionych olejów i cukru. Według statystyk około miliona osób miało w tym...  czytaj więcej »
/5
Naturalne sposoby na zgagę i refluks
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Zgaga jest przypadłością , której w swoim życiu doświadczy większość dorosłych. Charakteryzuje się ona uczuciem pieczenia za mostkiem, które bardzo często odczuwane jest również w gardle....  czytaj więcej »
/5
Najlepsze antyalergiczne produkty żywnościowe
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Alergie są jednym z najczęstszych schorzeń w dzisiejszych czasach. Alergia to niepożądana reakcja wywołana przez układ odpornościowy na obecność pewnych substancji, która dla zdrowych osób...  czytaj więcej »
/5
Najczęstsze znaki ostrzegawcze świadczące o mięśniakach
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Mięśniaki to łagodne, nierakowe narośla, które występują w okolicy macicy. Kobieta może mieć jeden lub wiele mięśniaków jednocześnie. Mięśniaki macicy składają się z tkanki włóknistej i...  czytaj więcej »
/5
Grupa krwi a zdrowie
redaktor: tomasz, specjalista Tipy.pl
Czy wiesz, że grupa krwi może powiedzieć wiele o twojej kondycji zdrowotnej, a w szczególności o chorobach, na które możesz cierpieć? Dzisiaj specjalistyczne badania krwi potrafią dokładnie...  czytaj więcej »
ból nerek
3.2500/5
Jak odróżnić ból nerek od bólu pleców?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Ból pleców i ból nerek dają bardzo podobne objawy, choć różnią się między sobą, jeśli chodzi o przyczynę i sposób leczenia. W przypadku pierwszego wystarczy zazwyczaj zestaw ćwiczeń, drugi...  czytaj więcej »
zatkane ucho
3.0148/5
Jak odetkać ucho?
redaktor: Bianka, specjalista Tipy.pl
Zatkane ucho może być bardzo dużym kłopotem. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne, m.in.: przeziębienie, alergia, zapalenie migdałków, ból gardła, odra, zakażenie wirusowe...  czytaj więcej »
zatkany nos
3.0914/5
Jak odetkać zatkany nos?
redaktor: magdaMa, specjalista Tipy.pl
Zarówno katar, jak i zatkany nos nie należą do przyjemnych dolegliwości. Wywołują one złe samopoczucie oraz bóle głowy. Poza tym czujemy się głupio, kiedy znajomi nie rozpoznają nas po...  czytaj więcej »
Powiększone węzły chłonne szyi
1.8421/5
Jak leczyć powiększone węzły chłonne?
redaktor: Magdasz, specjalista Tipy.pl
Węzły chłonne to małe gruczoły w kształcie fasoli. Są częścią układu limfatycznego, przez który przepływają płyny ustrojowe (limfa). Limfa krążąc po organizmie zbiera substancje toksyczne...  czytaj więcej »
osroga piętowa
2.7195/5
5 domowych sposobów na ostrogi piętowe
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Ostroga piętowa powstaje na skutek przewlekłego stanu zapalnego w okolicy kości piętowej. Ból pięty (z tyłu lub w środku) odczuwalny jest najpierw przy chodzeniu, ale z czasem przybiera na...  czytaj więcej »
zatoki
3.804347826/5
Jak leczyć zatoki?
redaktor: Zdrowie, specjalista Tipy.pl
Objawami chorych zatok może być ból głowy - szczególnie nasilający się podczas pochylania głowy, kichania, problemy z węchem oraz stale zatkany nos. Poniżej przestawiam metody leczenia...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub