Tutaj jesteś: Hobby, Gry i Zabawy > Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo

Porady (12)
Zmień widok
czyszczenie monet
3.9791/5
Jak czyścić monety?
redaktor: Krystyna, specjalista Tipy.pl
Generalnie nie zaleca się czyszczenia monet, ale jeśli już koniecznie musisz to zrobić poniższe instrukcje pomogą ci zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia. Nigdy nie używaj środka do...  czytaj więcej »
książki
5.0000/5
Jak przechowywać książki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Czytanie jest wspaniałą rozrywką, nieporównywalną z oglądaniem filmu czy telewizji. Czytać warto z bardzo wielu względów, ale też żeby cieszyć się należycie lekturą, warto dbać o książki i...  czytaj więcej »
domowa biblioteczka
/5
Jak należy dbać o książki?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Domowa biblioteczka to nie tylko wielka wartość, ale także powód do dumy niejednej pani domu i piękna ozdoba mieszkań. Każdy mól książkowy chciałby, by jego zbiory pozostały w jak...  czytaj więcej »
zapalniczki
/5
Jak kolekcjonować zapalniczki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Kolekcjonować można praktycznie wszystko. Jednak im bardziej unikalny temat, tym kolekcja jest cenniejsza. W dobie odchodzenia od palenia papierosów, bardzo dobrze ma się hobby polegające...  czytaj więcej »
znaczki pocztowe
4.9744/5
Jak kolekcjonować znaczki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Hobby polegające na kolekcjonowaniu znaczków pocztowych jest tak stare jak same znaczki. Zajmują się nim rzesze ludzi i jest to hobby, które będąc z początku niewinną zabawą nie wymagającą...  czytaj więcej »
numizmatyka
3.6667/5
Jak znaleźć sobie hobby?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Twoja codzienność ogranicza się do chodzenia do pracy i dbania o dom? Lub, jeśli jesteś młodym człowiekiem, sprowadza się do chodzenia do szkoły i na imprezy? W którymś momencie zdajesz...  czytaj więcej »
pocztówki
3.2500/5
Jak zbierać pocztówki?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Deltiologia lub filokartystyka to nazwa hobby, które polega na zbieraniu pocztówek. Jest to „łatwe w obsłudze” i wdzięczne hobby. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, jak np....  czytaj więcej »
monety
2.0000/5
Jak zbierać monety?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Numizmatyka, czyli kolekcjonowanie monet, cieszy się olbrzymią popularnością i w tej chwili tworzy już niemal odrębny przemysł. Jest to bardzo wciągające zajęcie, które daje wiele emocji i...  czytaj więcej »
autografy
5.0000/5
Jak kolekcjonować autografy?
redaktor: jukas, specjalista Tipy.pl
Żyjemy w epoce celebrytów. Ludzie znani fascynują nas, często marzymy o tym, by ich poznać. Niestety, jest to prawie niemożliwe. Zwłaszcza, kiedy idolami są aktorzy, sportowcy, naukowcy,...  czytaj więcej »
oryginalna półka na książki
/5
Jak dbać o książki?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Rozklejają się, wypadają z nich strony, ale kochamy je. Przedłużmy ich życie. Bez względu na rodzaj oprawy publikacji, przechowujmy je na półkach tylko w pozycji stojącej. Tak unikniemy...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub