Tutaj jesteś: tag > Posłuszny pies
Tag Posłuszny pies (4)
szczeniak gryzie
3.7297/5
Jak oduczyć szczeniaka gryzienia?
redaktor: Marcinto, specjalista Tipy.pl
U młodych zwierząt normalne jest drapanie, łapanie zębami, gryzienie, czy szarpanie. Zachowanie to zwykle nie przynosi żadnych szkód, ale niezmiernie ważne jest by szczeniak oduczył się...   czytaj więcej »
pies na smyczy
4.5938/5
Jak nauczyć psa chodzenia na smyczy?
redaktor: Toska, specjalista Tipy.pl
Nauczenie psa chodzenia na smyczy jest bardzo ważne. Pies nie ma wrodzonej umiejętności chodzenia na smyczy, jak niektórzy sądzą. Pies nie może Ci się na smyczy wyrywać i ciągnąć Cię ze...   czytaj więcej »
posłuszny pies
3.7500/5
Jak nauczyć psa posłuszeństwa?
redaktor: niemka, specjalista Tipy.pl
Niejednokrotnie słyszeliśmy już magiczne słowo „dominacja”. Każdy, kto choć raz oglądał program o naprostowywaniu nieodpowiednich zachowań psów, dowiedział się, że te złe zachowania...   czytaj więcej »
chodzenie przy nodze
4.2500/5
Jak nauczyć psa chodzenia przy nodze?
redaktor: Kristoff, specjalista Tipy.pl
Pies jest twoim najlepszym przyjacielem? Cieszy się z tobą, gdy jesteś szczęśliwy i pociesza cię, gdy jest ci smutno? Pamiętaj, że ty również musisz być przyjacielem dla swojego psa. Musisz...   czytaj więcej »
Podobne porady
wzburzony pies
4.8750/5
Jak uspokoić psa podczas burzy?
redaktor: Joseph, specjalista Tipy.pl
Niektóre psy są bardzo bojaźliwe i odczuwają podczas burzy duży niepokój. Często ze strachu przez grzmotami i błyskawicami zachowują się bardzo dziwnie. Psy słyszą dźwięki znacznie głośniej...   czytaj więcej »
zły pies
5.0000/5
Jak oduczyć psa złych nawyków?
redaktor: Karolinas, specjalista Tipy.pl
Twój pies skacze na wszystkich gości? Szczeka i gryzie listonosza? Notorycznie wyjada resztki ze stołu albo grzebie w śmieciach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak prawidłowo uczyć psa...   czytaj więcej »
Pies prosi o jedzenie
4.9829/5
Jak oduczyć psa żebrania?
redaktor: Ilona, specjalista Tipy.pl
Tresowanie psa to nie tylko zachęcanie do pożądanych zachowań ale również eliminacja złych przyzwyczajeń. Jednym z takich złych zachowań jest żebranie i proszenie o jedzenie osób, które są...   czytaj więcej »
5.0000/5
Jak nauczyć psa kroku hiszpańskiego?
redaktor: MalutkaToJa, specjalista Tipy.pl
Krok hiszpański (bo tak nazywany jest chód konia, którego będziemy uczyć naszego psa), jest krokiem często wykorzystywanym podczas psich zawodów w tańcu. Polega on na chodzeniu z wysokim...   czytaj więcej »
tresura psa
4.4286/5
Jak nauczyć psa komendy "ósemka"?
redaktor: czrombs2009, specjalista Tipy.pl
Tresura psa to obowiązkowy program dla każdego właściciela czworonoga. Istnieją komendy łatwiejsze, których pies uczy się szybko oraz te nieco bardziej skomplikowane. Gdy przechodzisz do...   czytaj więcej »
4.1667/5
Jak nauczyć psa dawania piątki?
redaktor: Elena, specjalista Tipy.pl
Naucz swojego psiaka przybijania piątki a stanie się najpopularniejszym psem w całej okolicy. Sztuczka ta nie powinna być trudna dla psa, który reaguje na komendę "siad".   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub