Tutaj jesteś: tag > Szczeniak gryzie
Tag Szczeniak gryzie (1)
szczeniak gryzie
3.7297/5
Jak oduczyć szczeniaka gryzienia?
redaktor: Marcinto, specjalista Tipy.pl
U młodych zwierząt normalne jest drapanie, łapanie zębami, gryzienie, czy szarpanie. Zachowanie to zwykle nie przynosi żadnych szkód, ale niezmiernie ważne jest by szczeniak oduczył się...   czytaj więcej »
Podobne porady
tresura psa
4.2590/5
Jak wytresować psa?
redaktor: Pegaz, specjalista Tipy.pl
Masz nowego psiaka? Nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Chcesz, żeby był posłuszny i reagował na Twoje polecenia niezależnie od sytuacji? To nie jest niemożliwe. Dzięki poniższym wskazówkom...   czytaj więcej »
wzburzony pies
4.8750/5
Jak uspokoić psa podczas burzy?
redaktor: Joseph, specjalista Tipy.pl
Niektóre psy są bardzo bojaźliwe i odczuwają podczas burzy duży niepokój. Często ze strachu przez grzmotami i błyskawicami zachowują się bardzo dziwnie. Psy słyszą dźwięki znacznie głośniej...   czytaj więcej »
zły pies
5.0000/5
Jak oduczyć psa złych nawyków?
redaktor: Karolinas, specjalista Tipy.pl
Twój pies skacze na wszystkich gości? Szczeka i gryzie listonosza? Notorycznie wyjada resztki ze stołu albo grzebie w śmieciach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak prawidłowo uczyć psa...   czytaj więcej »
posłuszny pies
3.7500/5
Jak nauczyć psa posłuszeństwa?
redaktor: niemka, specjalista Tipy.pl
Niejednokrotnie słyszeliśmy już magiczne słowo „dominacja”. Każdy, kto choć raz oglądał program o naprostowywaniu nieodpowiednich zachowań psów, dowiedział się, że te złe zachowania...   czytaj więcej »
tresura psa
4.4286/5
Jak nauczyć psa komendy "ósemka"?
redaktor: czrombs2009, specjalista Tipy.pl
Tresura psa to obowiązkowy program dla każdego właściciela czworonoga. Istnieją komendy łatwiejsze, których pies uczy się szybko oraz te nieco bardziej skomplikowane. Gdy przechodzisz do...   czytaj więcej »
tresura psa
2.8889/5
Jak nauczyć psa komend „nie rusz’ i „oddaj”?
redaktor: maltanka, specjalista Tipy.pl
Komenda „nie rusz” jest bardzo istotna i uczymy jej nie tylko ze względu na nasze widzimisię, ale także w celu dbania o bezpieczeństwo naszego pupila. Przydaje ona się na spacerach,...   czytaj więcej »
4.1667/5
Jak nauczyć psa dawania piątki?
redaktor: Elena, specjalista Tipy.pl
Naucz swojego psiaka przybijania piątki a stanie się najpopularniejszym psem w całej okolicy. Sztuczka ta nie powinna być trudna dla psa, który reaguje na komendę "siad".   czytaj więcej »
dobry pies :)
3.8333/5
Jak nauczyć psa czystości?
redaktor: fifi, specjalista Tipy.pl
Uczenie psa załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewnątrz może być bardzo trudne, jeśli się nie wie jak się do tego zabrać. W rzeczywistości nie jest to rzecz niemożliwa do...   czytaj więcej »
komenda
3.5000/5
Jak nauczyć psa komendy "skacz"?
redaktor: czrombs2009, specjalista Tipy.pl
Każdy właściciel psa chce nauczyć go wielu komend i sztuczek. Podstawowy pakiet to komendy siad, stój, waruj. Ale czy myślałeś, żeby nauczyć psa również komendy "skacz"? Jak tego dokonać,...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub