Tutaj jesteś: tag > Reklamacja obuwia
Tag Reklamacja obuwia (2)
reklamacja
3.7647/5
Jak napisać reklamację?
redaktor: Alexis, specjalista Tipy.pl
Często zdarza się, że zakupiony przez nas produkt lub usługa są wadliwe lub nie spełniają naszych oczekiwań. W takich przypadkach jesteśmy chronieni Prawem Konsumenta i możemy daną rzecz...   czytaj więcej »
reklamacja
4.3333/5
Kiedy i w jaki sposób reklamować wadliwy towar?
redaktor: slowianka, specjalista Tipy.pl
Warto znać swoje prawa. Nieuczciwi sprzedawcy często wykorzystują niewiedzę klientów, aby tylko uniknąć uznania reklamacji. Ponieważ wczytywanie się w przepisy prawne może być nieco...   czytaj więcej »
Podobne porady
Reklamacja - co powinniśmy o niej wiedzieć
/5
Reklamacja - co powinniśmy o niej wiedzieć?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Jeśli kupujemy coś w sklepie i dana rzecz się popsuje, możemy skorzystać z dwóch rodzajów reklamacji. Pierwsza z nich wynika z gwarancji. Druga – z przepisów o niezgodności towaru z umową....   czytaj więcej »
/5
Podstawowe prawa podróżujących pociągiem
redaktor: sylwia180793, specjalista Tipy.pl
Wybierasz się w podróż pociągiem, stoisz na odpowiednim peronie i czekasz na swój środek transportu z myślą, że znajdziesz miejsce siedzące... Jednak okazuje się, że pociąg nie przyjedzie...   czytaj więcej »
ciastka z nutellą
3.7500/5
Jak zrobić ciastka z nutellą?
redaktor: Uapka, specjalista Tipy.pl
Prosty przepis na czekoladowe ciasteczka. Wszyscy wiemy, jak niesamowicie pyszna jest nutella. Zrobienie z niej ciasteczek jest więc niezwykle trafionym pomysłem. Dodaj do niej tylko trzy...   czytaj więcej »
Komornik
/5
Jak się bronić przed komornikiem?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Komornik na wniosek wierzyciela i na podstawie orzeczenia z nadaną przez sąd klauzulą wykonalności, by odzyskać czyjeś długi, rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Sposób egzekucji zależny...   czytaj więcej »
Jak reklamować rzeczy z wyprzedaży
/5
Jak reklamować rzeczy z wyprzedaży?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Towaru z wyprzedaży nie możesz zwrócić tylko, gdy chcesz reklamować wadę, która była podstawą przeceny. W innych sytuacjach możesz go reklamować na podstawie: niezgodności towaru z umową...   czytaj więcej »
Jak reklamować rachunki za prąd
/5
Jak reklamować rachunki za prąd?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Odłączenie energii czy wysoka faktura to same kłopoty. Ale teraz mamy więcej praw podczas reklamacji! To trzeba wykorzystać! Nowe zasady dotyczące reklamowania rachunków za energię...   czytaj więcej »
pojemniki na śmieci
/5
Jak prawidłowo segregować odpady?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Dobra segregacja to gwarancja, że wyrzucone śmieci jeszcze się... przydadzą! Wydaje się, że wszystko jest proste – osobne pojemniki, różne barwy... Jednak w praktyce, podział odpadów może...   czytaj więcej »
/5
Co może komornik a czego nie?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Komornicy muszą działać zgodnie z ustawą o komornikach sądowych i egzekucji. Zapisano w niej szczegółowo, do czego mają prawo i jakie są ich obowiązki. Z punktu widzenia dłużnika...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub