Tutaj jesteś: tag > Menopauza objawy
Tag Menopauza objawy (11)
/5
10 ważnych sygnałów organizmu, których nie należy ignorować
redaktor: Alicja, ekspert Tipy.pl
Rozpoznawanie komunikatów wydawanych przez organizm jest niebywale pomocne w diagnozowaniu wielu dolegliwości. W poniższym artykule zostanie przedstawione kilka oznak, których nie należy...  czytaj więcej »
menopauza
3.2174/5
Jak złagodzić objawy menopauzy (zioła i witaminy na menopauzę)?
redaktor: Znachor, specjalista Tipy.pl
Menopauza wiąże się z poważnymi zmianami w organizmie kobiety. Niektóre panie przechodzą ją łagodniej, innym objawy klimakterium dosłownie przewracają świat do góry nogami. W trakcie...   czytaj więcej »
menopauza
3.0000/5
Jakie są nietypowe objawy menopauzy?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Menopauza nie musi zaczynać się klasycznie. Zamiast zlewnych potów i chwiejnych nastrojów mogą pojawić się inne, mniej oczywiste zwiastuny. Stukanie palcami w blat stołu czy swędzenie...   czytaj więcej »
menopauza
3.4000/5
Jak złagodzić objawy menopauzy?
redaktor: Adela, specjalista Tipy.pl
Menopauza to trudny czas dla wielu kobiet. Zmiany hormonalne prowadzą do takich objawów, jak uderzenia gorąca, nocne poty, wzmożony niepokój i rozdrażnienie. O ile terapia hormonalna może...   czytaj więcej »
Menopauza.
2.5000/5
Jak przetrwać menopauzę?
redaktor: szpilunia, specjalista Tipy.pl
Okres menopauzy może być bardzo ciężki dla każdej kobiety. Może objawiać się nagłymi zmianami samopoczucia (głównie zmiany nastroju, wzrost nerwowości) oraz temperatury ciała (występujące...   czytaj więcej »
menopauza
4.7500/5
Jakie są objawy menopauzy?
redaktor: wegierka, specjalista Tipy.pl
Słowo „menopauza” pochodzi z greki i oznacza „men”, czyli menstruacja oraz „pausis”, czyli zatrzymanie, a wiec w dosłownym tłumaczeniu zatrzymanie menstruacji. Jest to naturalny etap w...   czytaj więcej »
menopauza
4.0000/5
Zioła łagodzące objawy menopauzy – fakty i mity
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Uderzenia gorąca, bezsenność, zmiany nastroju – to tylko kilka z uciążliwych objawów menopauzy. Hormonalna terapia zastępcza może okazać się skuteczna na krótką metę, jednak w dłuższej...   czytaj więcej »
Dlaczego spóźnia się okres
/5
Jakie mogą być przyczyny spóźniania się okresu
redaktor: katarzyna_a, ekspert Tipy.pl
Czy masz problem z nieregularnie pojawiającym się okresem? Jeśli tak, bez wątpienia sytuacja ta denerwuje i dezorientuje cię, zwłaszcza, jeśli nie jesteś gotowa na posiadanie potomstwa, lub...   czytaj więcej »
Menopauza objawy
1.0000/5
10 najważniejszych faktów na temat menopauzy
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Menopauza nie jest najbardziej wyczekiwanym przez kobiety okresem w życiu – występujące wówczas zmiany hormonalne mogą wywoływać uczucie fal gorąca, problemy ze snem i wiele innych...   czytaj więcej »
menopauza
/5
4 główne powody przedwczesnej menopauzy
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Przeciętnie kobiety doświadczają objawów menopauzy około 51 roku życia. Jednak w niektórych przypadkach menopauza pojawia się wcześniej, nawet po dwudziestym roku życia. Przyczyny takiego...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub