Tutaj jesteś: tag > Mycie naczyń
Tag Mycie naczyń (9)
Przypalony garnek
1.4704/5
Jak wyczyścić przypalony garnek?
redaktor: Matrona Cienia, specjalista Tipy.pl
Przypalony garnek potrafi spędzić sen z powiek niejednej osobie. Bez niego trudno przygotować jakiekolwiek danie. Jeśli i ciebie dotknął ten problem, bez obaw. Metody zaproponowane przez...   czytaj więcej »
mycie garnków
3.8125/5
Jak uratować przypalony garnek?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Taki wypadek przy pracy może się zdarzyć każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu kucharzowi. Nie ma co załamywać rąk i spisywać garnka na straty. Jego wyczyszczenie jest możliwe, istnieje...   czytaj więcej »
mycie naczyń
1.0928/5
Jak dbać o naczynia?
redaktor: Mamamia, specjalista Tipy.pl
Naczynia emaliowane, teflonowe, ze szkła żaroodpornego, miedziane czy mosiężne - jak o nie dbać, by długo wyglądały jak nowe? Zastanawiałyście się dlaczego zastawa babci po kilkudziesięciu...   czytaj więcej »
czyszczenie kieliszka
1.0000/5
Jak czyścić kieliszki?
redaktor: kamyk, specjalista Tipy.pl
Jeśli zamierzasz poczęstować swoich gości winem bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednią czystość kieliszków, w których podajesz trunek. Kieliszek nie powinien posiadać zarysowań, zacieków,...   czytaj więcej »
Szklane butelki
2.6000/5
Jak myć szklane butelki?
redaktor: Miska, specjalista Tipy.pl
Jakiekolwiek butelki posiadasz, czy te z osobistej kolekcji, czy te do recyklingu, czy wygrzebałaś stare skarby, albo używasz szklanej butelki do karmienia dziecka, zapewne chciałabyś, aby...   czytaj więcej »
noże
5.0000/5
Jak myć noże?
redaktor: Jedzenie, specjalista Tipy.pl
Przedłuż "życie" swoim nożom odpowiednio dbając o nie, czyli odpowiednio je myjąc. Wydaje Ci się to zupełnie zbędne, ale uwierz, że jest to dość istotne.   czytaj więcej »
mycie naczyń
5.0000/5
Jak zrobić płyn do mycia naczyń?
redaktor: lenka, specjalista Tipy.pl
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad wykonaniem płynu do mycia naczyń domowym sposobem? Otóż jest to możliwe. Możesz go wykonać w warunkach domowych jako eksperyment, ale możesz używać go...   czytaj więcej »
Jak wyczyścić szybkowar i przypalone garnki
1.5000/5
Jak wyczyścić szybkowar i przypalone garnki
redaktor: Dd, ekspert Tipy.pl
Jeżeli w trakcie gotowania zdarzy ci się przypalić garnek lub szybkowar, nie możesz go doczyścić i żadne środki nie są w stanie usunąć zabrudzenia, to mamy dla ciebie jeszcze jedną metodę...   czytaj więcej »
żeliwne
/5
Jak czyścić i dbać o żeliwne naczynia?
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Żeliwne naczynia są wyjątkowe. Idealnie równo przewodzą ciepło, dlatego są skuteczne podczas gotowania, są trwałe i uniwersalne. Odpowiednio zadbane, mogą trwać w niezużytej formie przez...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub