Tutaj jesteś: tag > Cukier
Tag Cukier (19)
2.0000/5
7 rzeczy, które zauważysz po odstawieniu cukru
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Wiadomość z ostatniej chwili: wszyscy jesteśmy zanurzeni w miodzie i obtoczeni w cukrowej posypce. Według raportu przedstawionego przez Uniwersytet w Północnej Karolinie, przeciętna osoba...  czytaj więcej »
jedzenie słodyczy
4.4000/5
Jak jeść mniej słodyczy?
redaktor: Bella, specjalista Tipy.pl
Jesteś uzależniony od słodyczy? Nie możesz przestać o nich myśleć i non-stop najchętniej być coś jadł? Potrafisz nawet o północy schrupać batonika? Wypróbuj poniższych porad, które mogą...   czytaj więcej »
Sól i cukier
/5
Jak ograniczyć spożycie soli i cukru?
redaktor: Prosport, specjalista Tipy.pl
Zapewne już doskonale wiesz jak niezdrowe jest spożycie nadmiaru soli i cukru. Oczywiście sól w niewielkich ilościach jest potrzebna naszemu organizmowi, aby wyregulować gospodarkę wodną i...   czytaj więcej »
Wpływ cukru na organizm
/5
10 negatywnych skutków spożywania cukru
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Produkty z dodatkiem cukru stanowią co najmniej 10% kalorii spożywanych przez przeciętnego człowieka. Jednak około 1 na 10 osób spożywa 1/4 lub więcej kalorii z substancji słodzących. Są...   czytaj więcej »
szkodliwy cukier
/5
Cukier tak samo wciągający jak kokaina!
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Cukier może być dużo bardziej uzależniający niż narkotyki. Naukowcy uważają, że uzależnienie od cukru może być przyczyną chorób serca i otyłości. Badania, które zostały przeprowadzone na...   czytaj więcej »
cukier w kuchni
/5
Nietypowe zastosowania cukru w kuchni
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Na półkach sklepowych znajdziemy w ogromnych ilościach środki do utrzymywania czystości i niwelujące nieprzyjemne zapachy. Gdybyśmy chcieli na każdy problem powstający w gospodarstwie...   czytaj więcej »
cukier odstawianie
1.8000/5
Jak stopniowo odstawić cukier?
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Cukier w dowolnej formie nie jest dobry dla organizmu ludzkiego. Nie ma znaczenia czy używasz białego, brązowego lub trzcinowego, jego stosowanie zwiększa ryzyko wystąpienia cukrzycy i...   czytaj więcej »
cukier napoje
2.5000/5
Ile cukru znajduje się w popularnych produktach spożywczych?
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Wielu z nas dziwi się, że po zjedzeniu potencjalnie zdrowych i dietetycznych produktów, nasz waga zaczyna rosnąć. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, ze składu tych produktów. Większość z nich...   czytaj więcej »
Jedzenie cukru
5.0000/5
Jak ograniczyć cukier?
redaktor: AnetaZ, specjalista Tipy.pl

Cukier jest bardzo powszechnie stosowany w dzisiejszej diecie. Czasami spożywamy go, nie zdając sobie sprawy, że tam jest. Bez wątpienia cukier ciężko jest wykluczyć z diety, ale...   czytaj więcej »

/5
Jak zrobić kolorowe kostki cukru?
redaktor: Blondyneczka, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas jest przyzwyczajony do białego sypkiego cukru lub kwadratowych kostek. Okazuje się, że stworzeniu cukru w innych kształtach i kolorach jest szybkie i proste a sprawi, że podczas...   czytaj więcej »

Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub