Tutaj jesteś: tag > Uwodzenie mężczyzn porady
Tag Uwodzenie mężczyzn porady (3)
flirt
3.4393/5
Jak podniecić faceta i sprawić, że oszaleje na Twoim punkcie?
redaktor: Milosc, specjalista Tipy.pl
Podniecić faceta to jedna sprawa. A "nakręcić jego mózg" to druga. Czy wiesz jak nakręcić faceta, żeby oszalał na twoim punkcie? Poniższe porady, dadzą Ci magiczną moc. Wystarczy, że się...   czytaj więcej »
Para w łóżku
3.5833/5
Jak uwieść dziewczynę?
redaktor: AgaK, specjalista Tipy.pl
Znasz pewnie mężczyzn, którzy potrafią zdobyć niemal każdą kobietę i zastanawiasz się jak oni to robią. Od wieków wiadomo, że pieniądze i władza przyciągają kobiety. Świetnie sobie radzą...   czytaj więcej »
Rozmowa
2.6667/5
Jak uwieść kobietę?
redaktor: OlaS, specjalista Tipy.pl
Uwieść kobietę to dla niektórych łatwa sprawa a dla niektórych wielka góra do pokonania. Ale czego nie robi się dla kobiet? Należy o nie walczyć bo szczęście nie będzie czekało całe życie.   czytaj więcej »
Podobne porady
Leżąca kobieta
4.2500/5
Na co mężczyźni zwracają uwagę?
redaktor: Sooonia, specjalista Tipy.pl
Więc, jakie to rzeczy, na które chłopaki najpierw zwracają uwagę? Wierz lub nie, ale przystojniak, którego dostrzegłaś od razu w rogu kawiarni nie jest wcale całkowicie pochłonięty swoją...   czytaj więcej »
Orgazm u mężczyzny
3.4091/5
Jak zwiększyć orgazm u mężczyzny?
redaktor: Boorka, specjalista Tipy.pl
Jako kobieta na pewno zastanawiasz się co zrobić, aby zwiększyć orgazm u mężczyzny. Na szczęście istnieje na to wiele sposobów i niektóre z nich są bardzo proste do zrealizowania. Zapoznaj...   czytaj więcej »
para w łóżku
3.7273/5
Jak zaspokoić faceta analizując jego temperament seksualny?
redaktor: Seksuolog, specjalista Tipy.pl
Niektórzy faceci są nieśmiali, inni bezpośredni, jeszcze inni w sypialni zamieniają się w demona seksu. Określenie temperamentu seksualnego twojego partnera może przekształcić wasze pożycie...   czytaj więcej »
uwieść mężczyznę
3.2083/5
Jak zaciągnąć faceta do łóżka?
redaktor: Bianka, specjalista Tipy.pl
Świat się zmienia. Kiedyś to kobiety wolały być uwodzone, dziś same lubią przejmować inicjatywę. Warto wykazać się nieco większą kreatywnością, aby to było niezapomniane przeżycie zarówno...   czytaj więcej »
seks małżeński
4.6500/5
Jak sprawić, by seks małżeński był wciąż ekscytujący?
redaktor: Milosc, specjalista Tipy.pl
Seks małżeński, mimo pogłosek, nie jest równoznaczny z karą śmierci. Poszukiwanie nowych doznań oraz wspaniałych przygód seksualnych nie kończy się założeniem obrączki na palec. W...   czytaj więcej »
Zakochana para
3.6250/5
Jak go zdobyć?
redaktor: Trener Perfect Dating , specjalista Tipy.pl
Każdy facet jest zdobywcą – możemy przyjąć owo stwierdzenie za pewnik. Niezależnie od pobocznych cech charakteru z reguły lubi być Panem sytuacji, który inicjuje i wymyśla sposoby na...   czytaj więcej »
Seks w samochodzie
3.3333/5
Gdzie uprawiać seks?
redaktor: AgaK, specjalista Tipy.pl
Czytając ten artykuł możecie bardzo się rozczarować myśląc, że napiszę coś o publicznych toaletach czy przebieralniach w sklepie. Pozwoliłam sobie na więcej wyobraźni. Kochając się w tych...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub