Tutaj jesteś: tag > Poezja
Tag Poezja (3)
Pisanie wierszy
4.2500/5
Jak pisać wiersze?
redaktor: Bazylia, specjalista Tipy.pl
Pisanie wierszy to tak naprawdę przeniesienie na papier swoich uczuć i obserwacji otaczającego świata. Możesz pisać tak naprawdę o wszystkim, od miłości po starą zardzewiałą bramę na...   czytaj więcej »
Pisanie wierszy
5.0000/5
Jak opublikować swoje wiersze?
redaktor: arimor, specjalista Tipy.pl
Wiele osób odczuwa potrzebę tworzenia poezji, jednakże nie wie co zrobić, by ich wiersze dotarły do czytelnika. Chcesz przestać pisać do szuflady? Pragniesz pokazać swoje utwory szerszej i...   czytaj więcej »
pisanie poezji
5.0000/5
Jak pisać poezję?
redaktor: Kristoff, specjalista Tipy.pl
Poezja to krótkie utwory pisane wierszem, tzw. mowa wiązana. Poezja zazwyczaj jest bardzo osobista, napisana pod wpływem emocji. Traktuje o uczuciach i odczuciach danej osoby. Poezja jest...   czytaj więcej »
Podobne porady
Dziewczynka z książką
/5
Książki, które spodobają się twojemu dziecku
redaktor: arimor, specjalista Tipy.pl
Pragniesz namówić dziecko do czytania, ale boisz się zniechęcić je nieciekawą lekturą? A może chcesz odnaleźć książki, które pozwolą ci spędzić z dzieckiem długie godziny na niezapomnianej,...   czytaj więcej »
zakładka do książki
3.6667/5
Jak zrobić zakładkę do książki z gumki i patyczka?
redaktor: miss60, specjalista Tipy.pl
Żaden prawdziwy miłośnik słowa pisanego nie obejdzie się bez zakładki. Często zresztą jej funkcję pełnią znalezione pod ręką paragony ze sklepu czy ulotki reklamowe. Jednak takie zakładki,...   czytaj więcej »
5.0000/5
Jak zrobić zakładkę do książki "Zwariowane stwory"
redaktor: Julka639, specjalista Tipy.pl
O to zakładka która nie potrzebuje zbyt dużo czasu i materiałów. Zrobisz ją nie zależnie od wieku, ale na pewno będziesz orginalny. A dzięki niej książka nie będzie nudna.   czytaj więcej »
paszport
3.9091/5
Jak wyrobić paszport?
redaktor: Podroze, redaktor Tipy.pl
Jeśli wydaje ci się, że nie potrzebujesz wyrabiać paszportu to się mylisz. Prędzej czy później będzie ci on potrzebny. Nie myśl sobie jednak, że paszport wyrobisz w ciągu paru dni. Na...   czytaj więcej »
książki
1.9531/5
Jak napisać streszczenie?
redaktor: emogirl, specjalista Tipy.pl
Pisanie streszczeń nie jest rzeczą trudną. Jeśli nie mamy doświadczenia w tym temacie, ważne by ćwiczyć i nie zniechęcać się od razu. Wbrew pozorom nie jest to takie skomplikowane i nie...   czytaj więcej »
pisanie
1.1687/5
Jak napisać felieton?
redaktor: lorac, specjalista Tipy.pl
Felieton to krótka forma literacka, która daje dużą dowolność piszącemu. Przy pomocy pierwszoosobowego „ja” autor odnosi się do aktualnych wydarzeń, komentuje niejednokrotnie w sposób...   czytaj więcej »
Książki
3.6000/5
6 powodów dla których warto czytać
redaktor: Akash, specjalista Tipy.pl
Istnieje wiele powodów dla których warto czytać o których może ci powiedzieć każda osoba kochająca książki. Jednak wątpię, aby ktokolwiek z nas rozumiał jak bardzo książki są ważne i jak...   czytaj więcej »

Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub