Tutaj jesteś: tag > Tresura psa
Tag Tresura psa (26)
tresura psa
4.2590/5
Jak wytresować psa?
redaktor: Pegaz, specjalista Tipy.pl
Masz nowego psiaka? Nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Chcesz, żeby był posłuszny i reagował na Twoje polecenia niezależnie od sytuacji? To nie jest niemożliwe. Dzięki poniższym wskazówkom...  czytaj więcej »
szczeniak gryzie
3.7297/5
Jak oduczyć szczeniaka gryzienia?
redaktor: Marcinto, specjalista Tipy.pl
U młodych zwierząt normalne jest drapanie, łapanie zębami, gryzienie, czy szarpanie. Zachowanie to zwykle nie przynosi żadnych szkód, ale niezmiernie ważne jest by szczeniak oduczył się...  czytaj więcej »
pies na smyczy
4.5938/5
Jak nauczyć psa chodzenia na smyczy?
redaktor: Toska, specjalista Tipy.pl
Nauczenie psa chodzenia na smyczy jest bardzo ważne. Pies nie ma wrodzonej umiejętności chodzenia na smyczy, jak niektórzy sądzą. Pies nie może Ci się na smyczy wyrywać i ciągnąć Cię ze...  czytaj więcej »
kliker dla psa
4.6000/5
Jak używać klikera?
redaktor: grecja2, specjalista Tipy.pl
Kliker wykorzystywany jest podczas szkolenia psa. Jest to małe plastikowe pudełeczko z blaszką w środku. Blaszka po naciśnięciu wydaje charakterystyczny i zawsze taki sam dźwięk. Urządzenie...  czytaj więcej »
komenda
4.5000/5
Jak nauczyć psa komendy "daj głos"?
redaktor: grecja2, specjalista Tipy.pl
Szczekanie na komendę zazwyczaj jest sztuczką chętnie wykonywana przez większość psów. Nie powinniśmy jednak uczyć pieska zbyt wcześnie tej umiejętności, ponieważ może go to zachęcić do...   czytaj więcej »
nauka aportowania
4.7488/5
Jak nauczyć psa aportować?
redaktor: copperfield, specjalista Tipy.pl
Nauczenie psa aportowania może być trudnym zadaniem. Ale jest to komenda bardzo użyteczna. Może być również pomocne przy tworzeniu więzi między Tobą i Twoim psem. Jakie są więc najlepsze...   czytaj więcej »
nauka komendy
3.9333/5
Jak nauczyć psa komendy "leżeć"?
redaktor: Sznapsi, specjalista Tipy.pl
Nauczenie psa komendy LEŻEĆ jest niemal tak proste jak samo SIAD. Ta komenda jest bardzo użyteczna między innymi po to, aby pies się uspokoił i wyciszył. Przeczytaj poniższą instrukcję.   czytaj więcej »
pies sam w domu
4.1250/5
Jak nauczyć psa zostawać w domu?
redaktor: czeszka, specjalista Tipy.pl
Oczywistą sprawą jest, że psu należy poświęcać sporo czasu i nie powinien on pozostawać sam na całe dnie. Nie mniej w każdym domu zdarzają się sytuacje, gdy wszyscy domownicy muszą wyjść, a...   czytaj więcej »
posłuszny pies
3.7500/5
Jak nauczyć psa posłuszeństwa?
redaktor: niemka, specjalista Tipy.pl
Niejednokrotnie słyszeliśmy już magiczne słowo „dominacja”. Każdy, kto choć raz oglądał program o naprostowywaniu nieodpowiednich zachowań psów, dowiedział się, że te złe zachowania...   czytaj więcej »
pies
3.8824/5
Jak nauczyć psa chodzić przy nodze?
redaktor: grecja, specjalista Tipy.pl
Grzeczne chodzenie przy nodze jest marzeniem każdego posiadacza czworonoga. Z lekką zazdrością spoglądamy na właścicieli, którzy spokojnie sobie spacerują, a jego pies, nawet bez smyczy na...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub