Tutaj jesteś: tag > Szczęście
Tag Szczęście (18)
szczęśliwy człowiek
4.5385/5
Jak być szczęśliwym człowiekiem?
redaktor: Muminka, specjalista Tipy.pl
Szczęście jest zjawiskiem naturalnym, które istnieje wśród ludzi od niepamiętnych czasów. Jednak obecne, stresujące życie, stało się zbyt trudne dla wielu osób, aby mogli oni doświadczyć...  czytaj więcej »
kierunek zmian
4.0800/5
Jak zmienić się na lepsze?
redaktor: Karma, specjalista Tipy.pl
Często mówi się, że człowiek z natury jest uparty jak osioł. Jako że taka jest jego natura, nie można zmienić tego uporu. Zmiana swojej natury to największe wyzwanie, jakie możemy podjąć,...  czytaj więcej »
jak znaleźć pasję i cel w życiu
4.1111/5
Jak znaleźć pasję i cel w życiu?
redaktor: Katarzyna, specjalista Tipy.pl
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jaki jest cel w twoim życiu? Jaka jest twoja pasja? Dokąd prowadzi twoje życie? Każdy z nas zadaje sobie te pytania jednak, odpowiedzieć na nie możemy...   czytaj więcej »
cisza
4.2000/5
Jak się wyciszyć?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl
Czy zawsze czujesz się swobodnie i spokojnie? Czy każdy dzień przyjmujesz z wdzięcznością i radością, jesteś wolny od problemów i zaburzeń emocjonalnych? Jeśli tak, to przejdź do sekcji...   czytaj więcej »
bardziej radosne życie
3.7500/5
Jak poprawić swoje życie?
redaktor: Jadzia, specjalista Tipy.pl
Wiele problemów rodzi się w naszej głowie. Nie są one spowodowane pechem, nieszczęśliwymi zdarzeniami, czy działaniami innych ludźmi. To nasze negatywne myślenie prowadzi do ich...   czytaj więcej »
Szczęście
4.4286/5
10 sposobów na szczęśliwe życie
redaktor: Imre, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas chce być bardziej szczęśliwy, jednak czy jest to możliwe? Jest możliwe, jednak w zależności od tego co czyni nas szczęśliwszym i czy ta rzecz jest łatwo osiągalna. Możesz...   czytaj więcej »
doceniaj innych - bądź szczęśliwszy
3.8462/5
Jak poczuć się świetnie w kilka sekund?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl

Strategia ta działa rewelacyjnie a jest niezwykle prosta. Technikę tą można wykonać w domu, w pracy, na spotkaniu ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną lub nawet wówczas, gdy...   czytaj więcej »

radość z życia
3.2020/5
Jak docenić samego siebie?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl
Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach ma problem sama ze sobą. Dlaczego? Nie doceniamy się i nie kochamy. Osoby, które nie potrafią się pokochać i docenić są zwykle nieszczęśliwe,...   czytaj więcej »
Szczęśliwe życie
4.3333/5
8 rzeczy które należy sobie powtarzać każdego ranka
redaktor: Derka, specjalista Tipy.pl
Mało kto decyduje się każdego dnia powtarzać sobie różne rzeczy. Jednak pozytywna afirmacja może zmienić twój dzień z przeciętnego we wspaniały. Dlaczego? Ponieważ słowa mają moc. Kiedy...   czytaj więcej »
szczęśliwi ludzie
4.7333/5
Jak być szczęśliwym?
redaktor: Kamilka, specjalista Tipy.pl
Szczęście to stan naszego umysłu, którego źródło leży w zrozumieniu i akceptacji życia, dokładnie takiego, jakie ono jest. Każdy z nas dąży do tego, aby nasze życie było szczęśliwe i...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub