Tutaj jesteś: tag > Menopauza dolegliwości
Tag Menopauza dolegliwości (7)
uderzenia gorąca
/5
Domowe sposoby na uderzenia gorąca i bóle głowy
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Uderzenia gorąca, soki ciśnienia, napadowe bóle głowy. Te dolegliwości najczęściej zaczynają się nasilać, gdy wchodzimy w okres menopauzy. Nie musimy załamywać rąk, ani od razu sięgać po...   czytaj więcej »
menopauza
/5
Jak radzić sobie z menopauzą?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
Przekwitanie najczęściej zaczyna się między 45 a 55 rokiem życia. Związane jest z naturalnymi przemianami hormonalnymi, spowodowanymi coraz mniej aktywną pracą jajników. Wiele kobiet skarży...   czytaj więcej »
Menopauza objawy
1.0000/5
10 najważniejszych faktów na temat menopauzy
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Menopauza nie jest najbardziej wyczekiwanym przez kobiety okresem w życiu – występujące wówczas zmiany hormonalne mogą wywoływać uczucie fal gorąca, problemy ze snem i wiele innych...   czytaj więcej »
menopauza
/5
4 główne powody przedwczesnej menopauzy
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Przeciętnie kobiety doświadczają objawów menopauzy około 51 roku życia. Jednak w niektórych przypadkach menopauza pojawia się wcześniej, nawet po dwudziestym roku życia. Przyczyny takiego...   czytaj więcej »
menopauza
/5
Zioła polecane przy menopauzie
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Menopauza może to być czas próby dla kobiet, ze względu na zmiany w codziennej działalności, zmiany jasności umysłu, czy też nastroju. Większość kobiet jest w stanie poradzić sobie z dużą...   czytaj więcej »
menopauza
/5
Co musisz wiedzieć o menopauzie?
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Dla większości kobiet, menopauza zaczyna się około 50 roku życia. Oczywiście nie jest to reguła, jedne kobiety przechodzą ją wcześniej inne później. Przejście z jednego etapu do drugiego...   czytaj więcej »
/5
10 ważnych sygnałów organizmu, których nie należy ignorować
redaktor: Alicja, ekspert Tipy.pl
Rozpoznawanie komunikatów wydawanych przez organizm jest niebywale pomocne w diagnozowaniu wielu dolegliwości. W poniższym artykule zostanie przedstawione kilka oznak, których nie należy...   czytaj więcej »
Podobne porady
menopauza
4.7500/5
Jakie są objawy menopauzy?
redaktor: wegierka, specjalista Tipy.pl
Słowo „menopauza” pochodzi z greki i oznacza „men”, czyli menstruacja oraz „pausis”, czyli zatrzymanie, a wiec w dosłownym tłumaczeniu zatrzymanie menstruacji. Jest to naturalny etap w...   czytaj więcej »
menopauza
3.4000/5
Jak złagodzić objawy menopauzy?
redaktor: Adela, specjalista Tipy.pl
Menopauza to trudny czas dla wielu kobiet. Zmiany hormonalne prowadzą do takich objawów, jak uderzenia gorąca, nocne poty, wzmożony niepokój i rozdrażnienie. O ile terapia hormonalna może...   czytaj więcej »
joga - sposób na menopauzę
4.1667/5
Jak walczyć z menopauzą?
redaktor: Adela, specjalista Tipy.pl
Poniżej znajdziesz kilka ćwiczeń, które pomogą ci się zrelaksować. Dzięki nim łagodnie przejdziesz przez okres menopauzy i przejmiesz kontrolę nad takimi jej objawami jak np. uderzenia...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub