Tutaj jesteś: tag > Bycie szczęśliwym
Tag Bycie szczęśliwym (6)
szczęśliwy człowiek
4.5385/5
Jak być szczęśliwym człowiekiem?
redaktor: Muminka, specjalista Tipy.pl
Szczęście jest zjawiskiem naturalnym, które istnieje wśród ludzi od niepamiętnych czasów. Jednak obecne, stresujące życie, stało się zbyt trudne dla wielu osób, aby mogli oni doświadczyć...   czytaj więcej »
Jak stać się szczęśliwym w 30 min?
4.9167/5
Jak stać się szczęśliwym w 30 min?
redaktor: Katarzyna, specjalista Tipy.pl
Może masz doła z powodu kryzysu finansowego. Może czujesz się przytłoczony ilością pracy. Może nie wyrabiasz się z ilością obowiązków, którym musisz sprostać przed wyjazdem na wakacje. A...   czytaj więcej »
szczęście
5.0000/5
Jak być szczęśliwym?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
To pytanie od wieków nurtuje wiele pokoleń. Zdania na ten temat są podzielone, ponieważ dla każdego szczęście oznacza zupełnie inny stan. Wszystko zależy od tego, kiedy czujemy się...   czytaj więcej »
Wspaniałe życie
5.0000/5
Jak dobrze żyć?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl
“Każdy dzień traktuj jak osobne żywoty” Seneka. Aby być szczęśliwym nie musisz być bogatym człowiekiem, podróżującym po całym świecie, pijącym szampana ze znanymi osobistościami w...   czytaj więcej »
szczęsliwi ludzie
/5
9 życiowych prawd, którymi kierują się ludzie szczęśliwi
redaktor: majka, ekspert Tipy.pl
Prawdziwa radość życia nie pochodzi z rzeczy, które cię otaczają, ale z twojego wnętrza. Nikt nie rodzi się szczęśliwy, jednak szczęście to kwestia wyboru. Nie wiesz, jak niektórzy tego...   czytaj więcej »
szczęscie
5.0000/5
Jeśli chcesz osiągnąć szczęście, pożegnaj się z tymi rzeczami
redaktor: majka, ekspert Tipy.pl
Wszyscy pragniemy szczęścia. Jednak dla wielu z nas, szczęście to pojęcie abstrakcyjne. Nie ważne jak bardzo się staramy, nie udaje się nam go osiągnąć. Zamiast tego pławimy się w smutki i...   czytaj więcej »
Podobne porady
Jak uniknąć stresu?
4.3125/5
Jak uniknąć stresu?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl
Żyjemy w czasach, w których depresja nie jest niczym nowym, ani niezwykłym. Bezstresowe życie, to życie szczęśliwsze i bez depresji - nawet tych sezonowych. Dlatego warto robić wszystko, by...   czytaj więcej »
stres
5.0000/5
Jak skutecznie walczyć ze stresem?
redaktor: Berenika, specjalista Tipy.pl
Każdego dnia spotykają nas różne sytuacje. Przebywamy wśród ludzi, docierają do nas ich emocje, złe humory, wielkie radości. Czasem się przejmujemy losem innych, czasem ich nie zauważamy, a...   czytaj więcej »
relaks
5.0000/5
Jak się zrelaksować?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i chwili wytchnienia. W ciągu dnia, gdy cały czas jesteśmy w biegu, ciężko jest zatrzymać się na moment i zrelaksować się. Dlaczego? Przeważnie dlatego, że...   czytaj więcej »
Relaks po saunie
5.0000/5
Jak się zrelaksować ? Sposoby na stres.
redaktor: domatorka, specjalista Tipy.pl
W dzisiejszych czasach stres jest nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Problem jest tak poważny, że określa się go już mianem choroby cywilizacyjnej. Niestety nie ma przed nim ucieczki....   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub