Tutaj jesteś: tag > Mózg
Tag Mózg (5)
Ćwiczenia mózgu
3.3544/5
Śmieszny test na inteligencję
redaktor: Imre, specjalista Tipy.pl
Ćwiczenia mózgu są tak samo ważne jak ćwiczenia fizyczne. Powiedzenie "nieużywany organ zanika" odnosi się również do mózgu, zatem zacznij go ćwiczyć, zanim będzie za późno. Wykonaj...   czytaj więcej »
mózg
/5
5 czynności, które poprawiają funkcjonowanie twojego mózgu
redaktor: tomasz, specjalista Tipy.pl
Mózg jest najważniejszą częścią naszego ciała. To on sprawia, że jesteśmy, kim jesteśmy i to bez niego nie można żyć. Wielu z nas dba o dobrą kondycję fizyczną, ale często nie poświęcamy...   czytaj więcej »
Ćwiczenia mózgu
5.0000/5
Jak ćwiczyć mózg?
redaktor: AgaK, specjalista Tipy.pl
Bardzo często trenujemy nasze ciało zapominając o tym, że mózg również potrzebuje odrobinę wysiłku. Przy nadmiarze spraw i wielu zadaniach, jakie musimy wykonywać każdego dnia często...   czytaj więcej »
ćwiczenia dla mózgu
/5
5 powodów, dla których twój mózg lubi ćwiczenia
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Twój mózg kocha ćwiczenia! Jest on szczęśliwy, kiedy chodzisz, podnosisz ciężary, biegasz, grabisz liście lub bawisz się ze swoimi dziećmi. Oprócz tego, że ćwiczenia mogą sprawić, że...   czytaj więcej »
mozg
/5
4 główne przyczyny zanieczyszczenia mózgu
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Toksyny są nieodłączną częścią współczesnego świata, a kiedy uświadomisz sobie jak bardzo mogą być szkodliwe, pomyśl jak mogą wpłynąć na zdrowie twojego mózgu. Według badań naukowych...   czytaj więcej »
Podobne porady
ćwiczenie umysłu
3.2857/5
Jak utrzymać umysł w dobrej kondycji?
redaktor: Alexis, specjalista Tipy.pl
Czy wiedziałeś, że można utrzymać umysł w dobrej kondycji i zatrzymać dolegliwości związane z procesem starzenia? Poniżej przedstawiam kilka metod stymulujących twój mózg, które pomogą ci...   czytaj więcej »
słaba pamięć
3.6364/5
Jak poprawić pamięć i koncentrację?
redaktor: Malwina, specjalista Tipy.pl
Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane starzeniem się, zmianami hormonalnymi, przemęczeniem, czy innymi czynnikami zewnętrznymi, wielu z nas doświadcza takich okresów w życiu, gdy...   czytaj więcej »
mózg
4.6667/5
Jak poprawić IQ?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas chciałby być jak najmądrzejszy, jak najbardziej dowcipny oraz jak najbardziej zaradny. Oczywiście niektórzy z nas są. Jednakże co zrobić, gdy poziom naszej inteligencji nie...   czytaj więcej »
Zdrowe odżywianie
4.2000/5
Jak odżywiać mózg?
redaktor: AgaK, specjalista Tipy.pl
Pewnie każdy miał taki dzień, w którym można było odnieść wrażenie, że mózg wziął sobie urlop na żądanie. Nie zastanawiałaś się nigdy, co jest grane kiedy przypomnienie sobie najprostszych...   czytaj więcej »
Kot syjamski
4.4545/5
Jak dbać o kota syjamskiego?
redaktor: Kociarz, specjalista Tipy.pl
Kot syjamski jest kotem rasy królewskiej o bardzo bogatej historii. Rasa ta pochodzi z Tajlandii (dawniej Syjam) i jest najstarszą rasą kotów hodowaną przez człowieka. Koty syjamskie...   czytaj więcej »

Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub