Tutaj jesteś: tag > Zrozumieć faceta
Tag Zrozumieć faceta (3)
szczęśliwa para
4.3333/5
Jak postępować z facetami?
redaktor: Kalinka, specjalista Tipy.pl
Czy znasz kobietę, która zawsze wydaje się być w idealnych stosunkach z facetem, z którym się spotyka? Czy znasz takie pary, które zawsze śmieją się ze swoich żartów, doskonale rozumieją...   czytaj więcej »
rozmowa z mężczyzną
3.4000/5
Jak zrozumieć mężczyznę?
redaktor: Milosc, specjalista Tipy.pl
Wielu kobietom nie udało się nigdy zrozumieć mężczyzn. Poniżej znajdziesz kilka rzeczy, o których powinna wiedzieć każda kobieta. Pamiętaj, że to tylko uogólnienie i tak naprawdę każdy...   czytaj więcej »
rozmowa z facetem
2.0000/5
O co chodzi mężczyznom - jak zrozumieć partnera?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Przeważnie dogadujecie się niemal bez słów. Ale od czasu do czasu zdarzają się takie sytuacje, kiedy twój partner zachowuje się nieracjonalnie. Tak ci się przynajmniej wydaje. Jeden czy dwa...   czytaj więcej »
Podobne porady
Zrozumieć faceta
5.0000/5
Jak zrozumieć faceta?
redaktor: OlaS, specjalista Tipy.pl
Trudno jest nauczyć się czytania sygnałów wysyłanych od drugiego człowieka, tym bardziej od płci przeciwnej, a teraz konkretnie rozchodzi się o mężczyzn. Dwanaście wskazówek wymienionych...   czytaj więcej »
związki na odległość
4.0000/5
Jak pielęgnować związek na odległość?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
Związek na odległość jest niezwykle trudny. Wymaga on od obojga partnerów całkowitego zaufania oraz cierpliwości. Nie ma żadnej recepty na udany związek, lecz istnieje kilka zasad, których...   czytaj więcej »
kryzys małżeński
/5
Jak odbudować bliskość w związku?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
“Kochać, jak to łatwo powiedzieć…” śpiewał kiedyś Piotr Szczepanik. I rzeczywiście, na początku była gorąca miłość. Jej zwieńczeniem był ślub. Po kilku latach okazało się jednak, że twój...   czytaj więcej »
młoda para
/5
Jak dobrze wyjść za mąż?
redaktor: niemka, specjalista Tipy.pl
Śnieżnobiała suknia, piękna wiązanka w ręce, kościół pełen rodziny i znajomych i marsz weselny w tle, a obok nas tej jeden jedyny. To marzenie prawie każdej małej i nieco starszej...   czytaj więcej »
5.0000/5
7 zachowań, które niszczą związek
redaktor: Amarant, specjalista Tipy.pl
Jeśli zależy ci na partnerze i chcesz uniknąć poważnej kłótni prowadzącej do rozstania, to zapoznaj się z poniższymi zachowaniami, których należy się wystrzegać jak ognia. Nawet jeśli...   czytaj więcej »
Szczęśliwy związek
/5
10 zwrotów, które powinieneś mówić swojej drugiej połowie
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Jeśli chcesz zbudować szczęśliwy i trwały związek, nie zapomnij, alby codziennie mówić swojemu życiowemu partnerowi te proste kilka słów:   czytaj więcej »
5.0000/5
10 oznak, że jesteś we właściwym związku
redaktor: katarzyna_a, ekspert Tipy.pl
Kryzys może pojawić się niespodziewanie i potrafi zachwiać nawet najmocniejszym związkiem. Bez względu na to jak bardzo zadurzona jesteś w swojej drugiej połówce, w twojej głowie mogą...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub