Tutaj jesteś: tag > ślub porady
Tag ślub porady (21)
Organizacja wesela
2.3333/5
Jak tanio zorganizować wesele?
redaktor: Sooonia, specjalista Tipy.pl
W dzisiejszym czasach wszyscy mają ograniczony budżet, ale istnieją sposoby na to, aby nadal mieć bajkowe wesele przy mniej zasobnym portfelu. Poniżej zamieszczamy pięć sposobów na to, aby...   czytaj więcej »
pudełko na obrączki
4.9759/5
Jak wnieść obrączki na nową drogę życia?
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Obrączka to, jak podaje definicja, pierścień w kształcie obręczy, wykonywany najczęściej ze stopu złota*. Niby nic szczególnego. Ale ten właśnie pierścień po nałożeniu podczas ceremonii...   czytaj więcej »
jesienny tort weselny
5.0000/5
Jak udekorować salę weselną? Ślub jesienią.
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Jesień zbliża się, a wraz z nią nowe trendy weselne. To idealna pora roku na Twój ślub. Możesz bez wahania pozwolić sobie na stworzenie wyśmienitej dekoracji. Słodka czekolada i espresso...   czytaj więcej »
bielizna ślubna
4.9571/5
Jak dobrać bieliznę do sukni ślubnej?
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Jest więcej niż pewne, że nie zobaczy jej nikt oprócz świeżo poślubionego małżonka. Powiem więcej- nawet on nie powinien oglądać jej zbyt długo… ;) Ale nie oznacza to, że decyzję o tym,...   czytaj więcej »
organizacja wesela
4.1250/5
Jak zorganizować wesele?
redaktor: Alina , redaktor Tipy.pl
Gratuluje! Właśnie zamierzasz rozpocząć dwie niesamowite przygody w życiu – pierwsza z nich to oczywiście ślub, natomiast druga to szereg przygotowań, które go poprzedzają. Ślub będzie...   czytaj więcej »
biżuteria ślubna
2.8000/5
Jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Przy wyborze biżuterii na TEN dzień należy kierować się dwoma podstawowymi zasadami: Biżuteria ślubna musi się doskonale komponować z suknią ślubną. Poza tym nie może być zbyt wystawna aby...   czytaj więcej »
zółte, letnie dekoracje weselne
3.6667/5
Jak udekorować salę weselną? Ślub latem.
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Dekoracje zawsze były i będą nieodłącznym elementem każdej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Na szczęście minęła już fascynacja różowymi słonikami na masce samochodu i innymi tego...   czytaj więcej »
podróż poślubna
5.0000/5
Gdzie nie jechać w podróż poślubną?
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Każdy marzy o tym, aby jego dzień ślubu był wyjątkowy. Jednak, by stworzyć niezapomnianą ceremonię ślubną, trzeba poświęcić na jej przygotowanie dużo czasu i energii. To naprawdę...   czytaj więcej »
obrączki
/5
Jak wybrać obrączki ślubne?
redaktor: marcelak, specjalista Tipy.pl
Obrączki są symbolem związku małżeńskiego. W odróżnieniu od wielu innych akcesoriów związanych ze ślubem i weselem takich jak: suknia ślubna, fryzura czy kwiaty obrączki, będą nam...   czytaj więcej »
zdjęcie ślubne
5.0000/5
Jak wybrać fotografa na ślub?
redaktor: Coco, ekspert Tipy.pl
Jeżeli właśnie rozważacie możliwość współpracy z profesjonalnym fotografem, którego zadaniem byłoby zrobienie wyjątkowego reportażu z uroczystości ślubnych i przyjęcia weselnego, to...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub