Tutaj jesteś: tag > Służba wojskowa
Tag Służba wojskowa (3)
służba wojskowa
3.3949/5
Jak dostać się do wojska?
redaktor: Paszko, specjalista Tipy.pl
Młodzi ludzie coraz częściej zastanawiają się czy nie wstąpić do wojska. Myśl ta staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jednak nie wszyscy wiedzą jak się...   czytaj więcej »
Jak uniknąć wojska?
3.0000/5
Jak uniknąć wojska?
redaktor: Paszko, specjalista Tipy.pl
Wielu młodych ludzi stara się za wszelką cenę uniknąć służby wojskowej. Każdy z nich ma swój sposób, by to osiągnąć. Młodzi ludzie, którzy nie chcą zmierzyć się z tym wyzwaniem próbują...   czytaj więcej »
stres
2.0000/5
10 najbardziej stresujących zawodów
redaktor: oskarr, ekspert Tipy.pl
To nie sekret, że niektóre zawody są bardziej stresujące niż inne. Poniżej przedstawiamy listę prac, które przez wielu uważane są za najbardziej stresujące. Wybraliśmy je na podstawie...   czytaj więcej »
Podobne porady
relaks
5.0000/5
Jak zrelaksować się po pracy - naturalne sposoby
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Masz za sobą kolejny dzień w pracy. Wreszcie docierasz do domu. Jak zwykle zasiadasz w ulubionym fotelu. W jednej ręce trzymasz filiżankę, w drugiej nową, pasjonującą lekturę. Wydaje się,...   czytaj więcej »
mężczyzna korzyczy do telefonu
3.2500/5
Jak ukoić skołatane nerwy?
redaktor: domatorka, specjalista Tipy.pl
We współczesnym świecie pełnym chaosu, pośpiechu, bałaganu - trudno nam trzymać nerwy na wodzy. Bo jak zachować spokój i opanowanie gdy w każdej dziedzinie naszego życia napotykamy...   czytaj więcej »
bezsenność i stres
/5
Jak stres i brak snu wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie?
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
W dzisiejszych czasach stres i brak snu nie jest czymś nadzwyczajnym. Większość z nas stresuje się nadmiarem codziennych obowiązków, pracą, szkołą oraz wieloma innymi sprawami, które powoli...   czytaj więcej »
relaks
5.0000/5
Jak się zrelaksować?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i chwili wytchnienia. W ciągu dnia, gdy cały czas jesteśmy w biegu, ciężko jest zatrzymać się na moment i zrelaksować się. Dlaczego? Przeważnie dlatego, że...   czytaj więcej »
Zdrowo odżywiająca się rodzina
4.8000/5
Jak się odżywiać, aby zredukować stres?
redaktor: AnetaZ, specjalista Tipy.pl
Radzenie sobie ze stresem jest potężnym narzędziem w odnowie biologicznej i istnieją dowody na to, że zbyt duża presja zabija nie tylko dobry nastrój. Ludzie którzy są poddani ciągłemu...   czytaj więcej »
odstresowanie
2.8929/5
Jak się odstresować?
redaktor: Zen, specjalista Tipy.pl
Idąc przez życie codziennie natrafiamy na różne przeszkody i wyzwania, które nas stresują i niepokoją. Musimy więc stać się bardziej zrelaksowani i wolni od wszelkich napięć, oderwać się od...   czytaj więcej »
Serwisy społecznościowe
3.4000/5
11 rozpraszaczy uwagi w pracy
redaktor: karolinak, specjalista Tipy.pl
Nie musisz cierpieć na ADHD, aby mieć poważne problemy z koncentracją. Należy jednak mieć świadomość, czego obecnie należy unikać i jak sobie radzić z deficytem uwagi szczególnie, gdy...   czytaj więcej »

Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Poparzenie słoneczne jest zmorą letnich dni, uniemożliwia nam opalanie i zmusza nas do okrywania się ciuchami. Jednak...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub