Tutaj jesteś: Zdrowie > Choroby i Leczenie > ADHD

ADHD

Porady (11)
Zmień widok
ADHD u dorosłych
/5
10 objawów ADHD u dorosłych
redaktor: karolinak, specjalista Tipy.pl
ADHD, a właściwie zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, przywołuje na myśl hałaśliwego kilkulatka o niespożytej energii. Prawdą jednak jest, że ADHD może objawiać się...  czytaj więcej »
leczenie ADHD
5.0000/5
Jak leczyć ADHD?
redaktor: Zdrowie, specjalista Tipy.pl
Wielu lekarzy i rodziców zastanawia się nad bezpieczeństwem leków stosowanych podczas leczenia ADHD. Badania wykazały, że leki te działają tylko przez krótki okres, powodują wzrost tętna i...  czytaj więcej »
dziecko z ADHD
3.8000/5
Jak traktować dziecko z ADHD?
redaktor: Yvona, specjalista Tipy.pl
Nadpobudliwość psychoruchowa, zwana w skrócie ADHD, może w znacznym stopniu ograniczyć zdolności dziecka do rozwiązywania problemów, planowania oraz zrozumienia siebie i innych. Co więcej,...  czytaj więcej »
dziecko z ADHD
3.0000/5
Jak rozpoznać ADHD u dziecka?
redaktor: maltanka, specjalista Tipy.pl
ADHD, czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej, jest chorobą, podczas której dziecko wybitnie wyróżnia się na tle rówieśników nadmierną ruchliwością, niemożnością skupienia uwagi na...  czytaj więcej »
ADHD
2.0000/5
Jak postępować z dziećmi z ADHD?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
ADHD, czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, jest to zaburzenie, które w dzisiejszych czasach występuje coraz częściej. Choroba ta może pojawić się zarówno u dzieci,...  czytaj więcej »
ADHD u dziecka
3.0000/5
Jak rozpoznać dziecko nadpobudliwe?
redaktor: muszka, specjalista Tipy.pl
ADHD to zaburzenie wrodzone, które dotyka około 5-7% dzieci, przy czym choruje dwukrotnie więcej chłopców, niż dziewczynek. Nie znaczy to jednak, że jeśli dziecko jest bardziej aktywne i...  czytaj więcej »
Dziecko z ADHD
5.0000/5
ADHD u dzieci
redaktor: Bangalore, specjalista Tipy.pl
ADHD (skrót z ang. Attention deficit hyperactivity disorder) czyli Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi jest zaburzeniem pozbawiającym dzieci zdolności uwagi i skupienia...  czytaj więcej »
ADHD u dorosłych
5.0000/5
ADHD u dorosłych
redaktor: Bangalore, specjalista Tipy.pl
Większość ludzi kojarzy nadpobudliwość psychoruchową (ADHD) z dziećmi. Jednak warto wiedzieć, że około 30-70% dzieci z niej nie wyrasta a objawy choroby towarzyszą im w dorosłym życiu....  czytaj więcej »
dziecko z ADHD
5.0000/5
Jakie są objawy ADHD u dzieci?
redaktor: ivona, specjalista Tipy.pl
ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi) to zaburzenie, które diagnozuje się u dzieci w wieku 5-6 lat, choć jego objawy uwidaczniają się znacznie wcześniej. Istnieją...  czytaj więcej »
adhd problemy
/5
6 naturalnych środków na ADHD
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) oznacza zespół nadpobudliwości z deficytem uwagi. W latach 2003 – 2007 liczba udokumentowanych przypadków ADHD zwiększyła się o 22%. Leczenie...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub